RONA WHITE rouška z viskózy

Kód: 201902
Neohodnoceno
47 Kč –43 %
RONA WHITE
47 Kč –43 % 26,40 Kč 21,82 Kč bez DPH
7 dnů
Můžeme doručit do:
6.6.2024

RONA  WHITE jednorázová ochranná rouška         

Je vyrobena ze 100 % Viskózy 45g. Tato netkaná textilie dokáže zachytit až polovinu virů, má zdravotní atest pro styk s pokožkou pro další použití v péči o miminka či nemocné.          

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázová  rouška s gumičkami za ucho je vyráběna ze 100% Viskózy 45g. Díky použitému materiálu je rouška optimálně prodyšná a dobře se v ní dýchá, navíc odpuzuje kapaliny.  Dle prohlášení  SZÚ Praha ze dne 8.8.2012 dle ČSN EN ISO 10993-10  materiál - netkaná textilie  je bezpečná pro lidské zdraví a styk s kůží. Rouška chrání proti jemným pevným částicím, vodním a kapalným aerosolům, používá se i k ochraně proti virům, chřipce a bakteriím. Pro pohodlnější použití je v horní části roušky pásek, který lze vytvarovat dle vašeho nosu. Zdravotně nezávadný antialergický materiál s dobrou prodyšností s optimálním dechovým odporem, jednoduché a rychlé použití, efektivně ochrání vaše dýchací cesty.

Návod k použití: Přiložit přes nos a ústa. Gumičky uchytit za uši, zajistit proti pohybu pomocí tvarovacího kroužku na nose. Vyrobeno v EU.

Výrobce prohlašuje, že výše popsaný výrobek je ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č.21/2003 Sb., přejímajícím směrnici Rady 89/686/EHS o sbližování právních předpisů členských států týkajících se osobních ochranných prostředků, ve znění směrnic 93/68/EHS a Směrnice Evropského parlamentu a Rady 95/58/EHS.

Výrobce: Břetislav Jelínek – Galanterie s.r.o.

Obsah balení:  baleno po 10 kusech  v rychlo uzavíratelném sáčku

Doplňkové parametry

Kategorie: OCHRANA DECHU
Sezóna: celosezóna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: