Informace o firmě

Rodinná firma byla založena 1. března 1992. Od prvopočátku se specializuje na výrobu a vývoj speciálních pracovních ochranných pracovních prostředků. Hlavní činností je výroba OPP pro potravinářský průmysl a stavebnictví.

Ve výrobním programu z OPP dominují: pracovní rukavice - všech modifikací a typů, pracovní oděvy, protipořezové oděvy a zástěry (textilní i kovové), pracovní zástěry (textilní, pogumované, pryžové, plachtové), prostředky na ochranu hlavy (ochrana sluchu, zraku, dýchacího ústrojí, pokrývky hlavy), pracovní boty, utěrky, ručníky.

Na přání zákazníka dodáváme i další sortiment doplňkového zboží jako jsou: nože, ocílky, hygienické a čistící prostředky a pomůcky.

Veškeré výrobky plně přizpůsobujeme požadavkům zákazníka (,,výroba na míru“), který má možnost podílet se od začátku na jeho výrobě především formou návrhů použitého materiálu, střihu, barevného provedení a doplňků.

Dále se zabýváme výrobou a opravou opláštění markýz, slunečníků, pergol a altánů různých rozměrů a konstrukcí. Preferujeme kvalitní české textily různých barev s úpravou HF a UV a tím zaručujeme dlouhodobější využití a lehčí údržbu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení