Informace o firmě

Rodinná firma byla založena 1. března 1992. Od prvopočátku se specializuje na výrobu a vývoj speciálních pracovních ochranných pracovních prostředků. Hlavní činností je výroba OPP pro potravinářský průmysl a stavebnictví.

Ve výrobním programu z OPP dominují: pracovní rukavice - všech modifikací a typů, pracovní oděvy, protipořezové oděvy a zástěry (textilní i kovové), pracovní zástěry (textilní, pogumované, pryžové, plachtové), prostředky na ochranu hlavy (ochrana sluchu, zraku, dýchacího ústrojí, pokrývky hlavy), pracovní boty, utěrky, ručníky.

Na přání zákazníka dodáváme i další sortiment doplňkového zboží jako jsou: nože, ocílky, hygienické a čistící prostředky a pomůcky.

Veškeré výrobky plně přizpůsobujeme požadavkům zákazníka (,,výroba na míru“), který má možnost podílet se od začátku na jeho výrobě především formou návrhů použitého materiálu, střihu, barevného provedení a doplňků.

Dále se zabýváme výrobou a opravou opláštění markýz, slunečníků, pergol a altánů různých rozměrů a konstrukcí. Preferujeme kvalitní české textily různých barev s úpravou HF a UV a tím zaručujeme dlouhodobější využití a lehčí údržbu.