Nano rouška NANA

Kód: 201899
Neohodnoceno
89 Kč –59 %
NANA nanotex
89 Kč –59 % 36 Kč 29,75 Kč bez DPH
Skladem (2577 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024

NANA  třívrstvá   antivirová rouška  z nanotextilie NANOTEX

Nano rouška je vyrobena z materiálů – PP spunbond/meltblown, nanofibers a PP spunbond. Tento materiál splňuje požadované normy EN 1822 a EN ISO 9237 dle prohlášení od dodavatele, chrání proti jemným pevným částicím, vodním a kapalným aerosolům do koncentrace 50-ti násobku NPK-P/PEL, používá se i k ochraně proti virům, chřipce a bakteriím.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázová vrstvená rouška s gumičkami za ucho NANA 201899

Jednorázová vrstvená rouška s gumičkami za ucho je vyráběna z lehké a měkké nanotextilie. Díky použitému materiálu je rouška optimálně prodyšná a dobře se v ní dýchá, navíc odpuzuje kapaliny.  Splňuje požadované normy EN 1822 a EN ISO 9237 dle prohlášení od dodavatele materiálu, chrání proti jemným pevným částicím, vodním a kapalným aerosolům do koncentrace 50-ti násobku NPK-P/PEL, používá se i k ochraně proti virům, chřipce a bakteriím. Pro pohodlnější použití je v horní části roušky pásek, který lze vytvarovat dle vašeho nosu. Zdravotně nezávadný antialergický materiál s dobrou prodyšností s optimálním dechovým odporem, jednoduché a rychlé použití, efektivně ochrání vaše dýchací cesty.

Návod k použití: Přiložit přes nos a ústa. Gumičky uchytit za uši, zajistit proti pohybu pomocí tvarovacího kroužku na nose. Vyrobeno v EU.

Údržba:  Pokud budete chtít roušku použít opakovaně, tak se musí po použití postříkat z obou stran 80-100% lihem nebo dezinfekcí a nechat proschnout. Kdo má možnost, tak se může použít i UV lampa.  Praní nedoporučujeme, mohlo by dojít k poškození nanovlákna. Žehlení max. do 100 °C přes plátno.

Výrobce prohlašuje, že výše popsaný výrobek je ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č.21/2003 Sb., přejímajícím směrnici Rady 89/686/EHS o sbližování právních předpisů členských států týkajících se osobních ochranných prostředků, ve znění směrnic 93/68/EHS a Směrnice Evropského parlamentu a Rady 95/58/EHS.

 

Výrobce: Břetislav Jelínek – Galanterie s.r.o.

 

Obsah balení:  baleno po 10 kuse v rychlo uzavíratelném sáčku

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OCHRANA DECHU
Sezóna: celosezóna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: