O nás

Rodinná firma byla založena 1. března 1992. Od prvopočátku se specializuje na výrobu a vývoj speciálních pracovních ochranných pracovních prostředků. Hlavní činností je výroba OPP pro potravinářský průmysl a stavebnictví.

Ve výrobním programu z OPP dominují: pracovní rukavice - všech modifikací a typů, pracovní oděvy, protipořezové oděvy a zástěry (textilní i kovové), pracovní zástěry (textilní, pogumované, pryžové, plachtové), prostředky na ochranu hlavy (ochrana sluchu, zraku, dýchacího ústrojí, pokrývky hlavy), pracovní boty, utěrky, ručníky.

Na přání zákazníka dodáváme i další sortiment doplňkového zboží jako jsou: nože, ocílky, hygienické a čistící prostředky a pomůcky, Veškeré výrobky plně přizpůsobujeme požadavkům zákazníka (,,výroba na míru“), který má možnost podílet se od začátku na jeho výrobě především formou návrhů použitého materiálu, střihu, barevného provedení a doplňků.

Výroba autoplachet a jiných krycích konstrukcí se specializací: autodoprava, zemědělské stroje, silážní jámy, jezírka. V rámci komplexních služeb pro zemědělce nabízíme nabízíme odborné poradenství a poskytování služeb v oboru zemědělství, lesnictví a myslivosti.

S touto činností souvisí nabídka speciálního oblečení a doplňků mnoha firem: Chevalier, Jahti Jakt, Banner, Afars a kvalitních bot značky Meindl a Prabos.